Volné pracovní místo  LEŠENÁŘ PRAHA 50.000 - 75.000,-Kč/měsíc

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–75 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme výhradní prodejce lešení ALFIX pro český a slovenský trh

Prodej veškerého sortimentu lešení ALFIX:
Fasádní, modulové a pojízdné lešení, mobilní zastřešení, schodišťové věže a další příslušenství
Poskytujeme zákaznické služby včetně školení lešenářů pro naše klienty zdarma

Půjčovna veškerého sortimentu lešení ALFIX:
Fasádní a modulové lešení, mobilní zastřešení Vario a schodišťové věže dodáváme „na klíč“ včetně kompletního lešenářského servisu, dopravy a průběžných revizí
Pojízdné hliníkové věže si lze vyzvednout na našich provozovnách a jednoduše smontovat svépomocí nebo využít našich služeb

Technická pomoc a konzultace:
Návrhy lešení, technická řešení a statické výpočty
Revizní zprávy

Pro posílení svého týmu hledáme spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici: LEŠENÁŘ PRAHA
Náplň práce:
Práce na dočasných stavebních konstrukcích (zejména montáž a demontáž lešení)
Vykládka a nakládka lešení k přepravě
Po zaučení možnost samostatné montáže a vedení týmu pracovníků

Požadujeme

Dobrá fyzická kondice (jde o práci ve výškách)
Čistý trestní rejstřík
Předchozí zkušenosti s rámovým lešením nebo na stavbách VÝHODOU, NE PODMÍNKOU (RÁDI ZAUČÍME)

Nabízíme

Zázemí stabilní a prosperující společnosti - PLATÍME VČAS
Samostatnou a odpovědnou práci
MÁME VELKÉ MNOŽSTVÍ ZAKÁZEK, ZAJIŠTĚNA PRÁCE PO CELÝ ROK!

Jiná sdělení

PO ZAUČENÍ MOŽNOST VÝDĚLKU 50.000 - 75.000,-Kč/měsíc

Máte zájem o nabídku LEŠENÁŘ PRAHA 50.000 - 75.000,-Kč/měsíc?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michal Krlín z ALFIX ČR ,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku LEŠENÁŘ PRAHA 50.000 - 75.000,-Kč/měsíc

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.